2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Toruń
Dodane 31 marca 2024

Spawacz MAG TIG Bremen

Wynagrodzenie

15 790 - 17 422 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Spawacz MAG+TIG

ok. Bremen

  • Wymagania: samochód na wyjazd

  • Zakres obowiązków: praca przy budowie metalowych silosów; stal nierdzewna, grubość blach 1,5mm.-6mm.; pracownik musi spawać zarówno metodą MAG i TIG; wymagana znajomość rysunku technicznego

  • Wymiar pracy: 1 zmiana, min. 40h/tyg. + możliwość dogadania się co do nadgodzin i pracy w weekendy na miejscu z majstrem

  • Wynagrodzenie: 2571€/netto - 2829€/ netto miesięcznie

    Oferujemy:

    • 25 % dodatku za nocki netto

    • 25 % dodatku za nadgodziny brutto

    • 50 % dodatku za prace w niedziele netto

    • 100 % dodatku za prace w święta netto

    • Niemiecka umowa, na początku na rok

    • 25 dni urlopu w pierwszym roku

    • Zorganizowany nocleg

    • Wsparcie polskich koordynatorek

    • Niemieckie ubezpiezenie

    Dodatkowo:

    Nocleg organizowany przez firmę, natomiast opłacany przez pracownika (koszt 450€ - 550€ maksymalnie miesięcznie, pokój docelowo 1-osobowy z dostępem do kuchni, łazienki oraz internetu)

    Pokój dwuosobowy 350 - 450 €

    • Umowa o pracę Niemiecka, pierwsza podpisywana na rok czasu

    CV prosimy przesyłać na adres e-mail: pr_work4us.pl

    W celu uzyskania dodatkowych informacji i złożenia wniosku prosimy o kontakt telefoniczny lub przez Viber/WhatsApp/Telegram pod numerem:

    +48 534 485 518

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 907949635