2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rozdrażew
Dodane 06 maja 2024

Spawaczy (MIG/TIG/ MAG)

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rozdrażew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma SCORPION s.c. w Rozdrażewie  poszukuje:

Spawaczy (MIG/TIG/MAG):

Zakres obowiązków:

·         wykonywanie prac ślusarsko – spawalniczych,

·         spawanie elementów ,

·         transport gotowych elementów za pomocą suwnic.

Praca w hali ogrzewanej i klimatyzowanej.

 Wymagania:

·         doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza,

·         umiejętność czytania rysunku technicznego,

Oferujemy:

·          pracę w systemie dwuzmianowym ,

·         stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         dodatkowe ubezpieczenie UNIQA,

·         premię,

Zapraszamy

Lokalizacja

Rozdrażew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rozdrażew
ID: 892437281