2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stanisławka
Dodane 06 czerwca 2024

Spawalnik produkcji

Lokalizacja

Stanisławka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

-bieżąca kontrola jakości podczas procesu spawania

-czynny udział w realizacji procesów spawalniczych w obszarach produkcyjnych

-bieżące rozwiązywanie problemów technicznych

-zarządzanie procesem spawania,

-nadzór nad przeprowadzaniem odbiorów spawalniczych konstrukcji stalowych

-dokonywanie przeglądów wymagań i przeglądów technicznych dla realizowanych kontraktów (procesy spawania, NDT)

-współpraca z działem konstruktorskim oraz produkcyjnym

-raportowanie do Głównego spawalnika

-analiza zapotrzebowania materiałów dodatkowych do spawania

-nadzór nad sprzętem spawalniczym

-finalna weryfikacja i potwierdzenie zgodności wyrobów gotowych do wysyłki

-udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • tylko praca stacjonarna

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie dyplomu IWT/IWS

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu VT2

  • doświadczenie na stanowisku związanym z produkcją spawalniczą

  • znajomość aktualnych norm i przepisów z zakresu spawalnictwa

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To Oferujemy

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       praca z dojrzałym i doświadczonym zespołem

·       możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie wiedzy

benefity socjalne i dodatkowe świadczenia

Lokalizacja

Stanisławka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Stanisławka
ID: 868800779