2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Świętokrzyskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Skarżysko-Kamienna
Konrad
Dodane 03 maja 2024

Spec. ds. sprzedaży - Medos

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od blisko 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów do stolarki otworowej. Staliśmy się również jednym z wiodących dystrybutorów parapetów i chemii budowlanej w Polsce. Aktualnie, na polskim rynku, zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Al, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

Nasz zespół to blisko 600 wykwalifikowanych osób, obsługujących zaawansowane technologie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem firmy nieustannie poszukujemy pracowników. Poza stabilnymi warunkami zatrudnienia i zapleczem socjalnym, oferujemy przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków oraz możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień.

Medos jest odpowiednim miejscem dla wszystkich osób szukających innowacyjnych technologii i możliwości rozwoju osobistego.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: SPEC. DS. SPRZEDAŻY

Twój zakres obowiązków:

·        kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień od klientów (od momentu złożenia zamówienia od klienta, po wysyłkę i dostawę towaru)

·        wystawianie faktur sprzedażowych oraz kompletu dokumentów potrzebnych do realizacji wysyłki

·        aktywna współpraca z klientem tj. informowanie o statusie złożonych zamówień

·        współpraca z pionem handlowym oraz z innymi działami firmy mającymi wpływ na proces realizacji zamówień

·        kontrola należności klientów

·        obsługa systemu ERP

Nasze wymagania:

·        dobra znajomość pakietu MS Office

·        bardzo dobra organizacji własnej pracy

·        systematyczność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

·        komunikatywność, współpraca w zespole

·        wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

·        merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy

·        pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku

·        możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

·        program poleceń pracowniczych

·        dofinansowanie szkoleń i kursów

·        bonus roczny

·        wyjazdy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 861783722