2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 14 kwietnia 2024

Spec. - umawianie spotkań handlowych OZE (praca zdalna)

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Firma o ugruntowanej pozycji w sferze sprzedaży produktów OZE, zatrudni pracownika biurowego (umawianie spotkań handlowych). Zapewniamy szerokie wsparcie oraz szkolenia. Biuro jest wygodne, w firmie panuje rodzinna atmosfera otwartości na drugiego człowieka.

Zakres obowiązków:

·      telefoniczne umawianie spotkań dla techników/przedstawicieli handlowych,

·      kontakt telefoniczny z klientem indywidualnym,

·      wprowadzanie danych oraz zmian w bazach danych firmy.

Oczekiwania:

·      doświadczenie telemarketingowe,

·      sumienności i dokładności w wykonywaniu codziennych obowiązków,

·      komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji,

·      znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Excel, Word).

Oferta skierowana również do studentów/ słuchaczy szkół niestacjonarnych,

·      pełne szkolenie,

·      szansa na rozwój w firmie,

·      wybór odpowiadającej formy zatrudnienia (Umowa o pracę/Zlecenie/B2B).

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 805872500