2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjaista ds. projektów unijnych ( praca zdalna )

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Nasza firma Biznes Consulting sp. z o.o  dziala na rynku projektów unijnych od 2004 roku,

-Do tej pory zrealizowaliśmy kilkaset projektów , zarówno dla Jednostek Samorządu Terytorialnego jak i dla prywatnych przedsiębiorców,

- Szczegółowe informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie: www.bc24.com.pl

W chwili obecnej NA TERENIE CAŁEGO KRAJU  poszukujemy do współpracy samodzielnych

SPECJALISTÓW ds. PROJEKTÓW UNIJNYCH

- Jest to współpraca zdalna, na umowę- zlecenie , związana z samodzielnym  przygotowywaniem projektów unijnych ( m.in . biznesplany i dokumentacja aplikacyjna ) dla przedsiębiorców.

Współpraca dotyczy w chwili obecnej min. projektów w ramach działania : A 1.2.1, Krajowy Plan Odbudowy. skierowanego dla firm o statusie MSP z sektora HoReCa.

Zakres obowiązków  :

 a)        analiza i weryfikacja potrzeb współpracujących z naszą firmą  przedsiębiorców pod kątem możliwości pozyskania dotacji,

b)         weryfikacja projektu pod kątem prawdopodobieństwa pozyskania dotacji: Analiza kształtu projektu uwzględniająca ramowe wytyczne odpowiedniego programu pomocowego (harmonogram, zakres prac, kwalifikacja kosztów), tak aby zwiększyć szansę otrzymania dofinansowania. Propozycje rozwiązań alternatywnych.

c)         opracowanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej dla projektu realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy, zgodnie z metodologią tworzenia projektu.

W ramach dokumentacji aplikacyjnej mają być wykonywane następujące zadania:

1) opracowanie biznesplanu;

2) opracowanie wniosku o dotację dla projektu;

3) nadzorowanie terminowego przygotowania przez Zleceniodawcę  wszystkich niezbędnych załączników (nadzór formalny, merytoryczny i terminowy); pomoc w skompletowaniu przez przedsiębiorców wymaganych dokumentów będących załącznikami do wniosku oraz ich uporządkowanie i zapis elektroniczny zgodnie z wytycznymi dla beneficjentów;

4) pomoc współpracującym przedsiębiorcom w złożeniu kompletu dokumentów do Instytucji Finansującej.

5 ) obsługa procesu aplikacyjnego:

6) prowadzenie bieżącego kontaktu z Instytucją Finansującą, na etapie oceny wniosku o dofinansowanie.

7) opracowywanie uzupełnień do wniosku na każdym z etapów oceny: formalnoprawnej, merytorycznej.

8) koordynacja procesu podpisywania umowy i negocjowanie harmonogramu rzeczowo-finansowego.

9) akceptacja merytoryczna załączników do umowy o dofinansowanie.

Wymagania:

- udokumentowane doświadczenie w przygotowywaniu biznesplanów i dokumentacji aplikacyjnych do projektów unijnych związanych z programami inwestycyjnymi,

Oferujemy:

- pracę zdalną, w wybranym przez siebie czasie,

- wynagrodzenie za każdy napisany projekt + premia za „wygrane” projekty ( succes fee )

C.v. z opisanym doświadczeniem zawodowym i uzyskanymi dotychczas „efektami projektowymi” proszę kierować na właściwą zakładkę olx.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 909063669