2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Inowrocław
Dodane 02 maja 2024

Specjalista Administracji

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjna Zarządu, w tym m.in. prowadzenie kalendarzy spotkań, organizacja podróży służbowych oraz eventów, redagowanie pism, archiwizacja dokumentów, nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów w spółce.

  • Zarządzanie flotą w spółce

  • Realizacja zamówień na materiały biurowe, wyposażenie, artykuły spożywcze i materiały reklamowe dla całej spółki

  • Wystawianie faktur, refaktur, not księgowych oraz rozliczanie dokumentów księgowych związanych z dokonanymi zamówieniami

  • Zastępstwo pracownika Kancelarii w przypadku jego nieobecności-w tym obsługa skrzynki mailowej Kancelarii Spółki, wystawianie przepustek oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem poczty przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów księgowych

  • Udział w projektach administracyjnych wewnątrz spółki i wewnątrz Grupy Kapitałowej Ciech

  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Ciech Soda Polska S.A. oraz z innymi spółkami w całej Grupie Kapitałowej Ciech (w tym z pracownikami anglojęzycznymi)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru: administracji, ekonomii, zarządzania lub podobne

  • Doświadczenie na stanowiskach administracyjnych min. 2 lata

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Język angielski na poziomie B1

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Język angielski na poziomie B2

  • Praca na stanowisku związanym z zarządzaniem flotą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo

  • Przejrzysty system premiowy

  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 914404643