2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Suchanino
Dodane 03 maja 2024

Specjalista Analiz Ekonomicznych

Lokalizacja

Gdańsk, Suchanino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie kosztów dla celów zarządzania

  • Sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna

  • Sporządzanie rocznych oraz okresowych zestawień przychodów i kosztów oraz przepływów gotówki

  • Sygnalizowanie sytuacji wyjątkowych kierownictwu Spółki przy przekroczeniu określonych punktów kontrolnych

  • Koordynacja prac nad tworzeniem budżetu

  • Analiza opłacalności inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne

  • Znajomość programów MS Office

  • Umiejętności analityczne

·         Samodzielność, sumienność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenie

  • Pracę na pełny etat w systemie hybrydowym

  • Rozwój poprzez ambitne zadania i autonomię działania

  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce oraz możliwość wpływu na przyszły kształt biznesu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Suchanino
ID: 914618620