2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nowy Tomyśl
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista - Asystent działu prawnego

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Firma PAL-GAZ poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista - Asystent działu prawnego. Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Nowym Tomyślu.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółki

  • Wsparcie w przygotowywaniu, analizie oraz weryfikacji umów o roboty budowlane zawieranych z Generalnymi Wykonawcami oraz Podwykonawcami

  • Negocjacje warunków umownych oraz uczestnictwo w negocjacjach również w siedzibie Klienta

  • Archiwizacja dokumentów prawnych

  • Bieżąca obsługa administracyjna działu prawnego

To oferujemy:

  • Perspektywę długoterminowej współpracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstwa budowlanego

  • Pełne wdrożenie w realizowane zadania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane Prawo / Administracja lub pokrewne

  • Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego

  • Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej

  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego (mile widziane z uwzględnieniem specyfiki umów o roboty budowlane)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B.

O NAS:

PAL-GAZ PALACZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

www.palgaz.com.pl

Jesteśmy jednym z największych wykonawców posadzek przemysłowych w Polsce. Specjalizujemy się w wykonawstwie posadzek przemysłowych dużych obiektów logistycznych. Współpracują z nami m.in. Panattoni, 7R, Segro, ProLogis, RABEN, Leroy Merlin, OBI, Volkswagen, Opel, Danone i wiele innych.

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 806046265