2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Słupsk
Perla Polska
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista Automatyk

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą  jakość oferowanych wyrobów.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Perla Polska poszukuje pracowników na stanowisko:

Automatyk

 Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zadania na stanowisku:

  • wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii na maszynach produkcyjnych

  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej

  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki w zakładzie

  • diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek

  • udział w uruchamianiu i testowaniu nowych linii, maszyn i urządzeń

  • regularne przeglądy, konserwacja maszyn i urządzeń

  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)

  • praktyczna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie diagnostyki i napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki

  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych

  • samodzielność, sumienność i dokładność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym plus dyżury

  • mile widziane uprawnienia SEP

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • atrakcyjny system premiowania

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 913933991