2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
ECB Polska
Dodane 01 maja 2024

Specjalista Back Office - Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy szukasz nowych wyzwań i chcesz dołączyć do zespołu profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się branży? Mamy dla Ciebie propozycję! Firma ECB Polska, będąca Twoim zaufanym partnerem na rynku energii, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalisty Back Office.

Jesteśmy firmą, która skutecznie obniża rachunki za energię elektryczną, oferując nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Nasza oferta jest kompleksowa – od zmiany dostawcy energii, przez montaż instalacji fotowoltaicznej magazynu energii aż po kompleksowe wsparcie posprzedażowe. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem PGE Obrót S.A. i cenimy sobie wysoką jakość, profesjonalizm oraz ciągły rozwój.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, dokładną, z dobrą znajomością obsługi komputera i pakietu Office, a także cenisz sobie pracę w zespole i chcesz podnosić swoje kwalifikacje, to jesteśmy miejscem dla Ciebie! Dołącz do nas i razem budujmy przyszłość rynku energii w Polsce!

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie i obsługa sieci handlowej

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji sprzedażowej

  • dbanie o wysoką jakość dokumentacji, archiwizacja dokumentów

  • tworzenie i korzystanie z baz danych

  • dotrzymywanie terminów realizacji

  • bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego

  • obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook)

  • samodzielność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • kultura osobista, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

Mile widziane:

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej lub zainteresowanie OZE będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy

  • znajomość systemów CRM

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w strukturach jednego z największych pracodawców w Polsce,

  • zatrudnienie w firmie o niskiej rotacji pracowników,

  • wsparcie przełożonych w zakresie realizacji powierzonych zadań

  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia u stabilnego pracodawcy,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 869972339