2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Szczecin
  7. Pozostałe w Energetyka - Zdroje
Dodane 20 maja 2024

Specjalista d/s obsługi SZCZECIN

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Zdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia elektrotechniczna DOK-MEL Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży stacjonarnej oraz obsługi sprzedaży internetowej !

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy Szczecin Prawobrzeże

Opis stanowiska:

·         sprzedaż materiałów elektrycznych, obsługa klientów,

·         obsługa zamówień internetowych, nadzór oraz publikowanie nowych ofert w sklepie

·         aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·         budowanie i podtrzymywanie relacji i obsługa klientów,

·         szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży,

·         monitorowanie zadowolenia klienta ze współpracy,

·         realizowanie zadań dodatkowych wspierających sprzedaż,

Oczekiwania:

·         mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej oraz produktów dostępnych w sprzedaży,

·         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         minimum średnie wykształcenie,

·         prawo jazdy kat. B,

·         umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,

·         otwartość na nowe wyzwania,

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         dobra organizacja pracy,

·         umiejętność pracy z komputerem,

·         dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze oraz młodym zespole,

·         Umowę o pracę oraz nastawienie na długofalową współpracę,

·         Praca jednozmianowa w godzinach 7:30 – 15:30 ,

·         atrakcyjny system prowizji od sprzedaży,

·         Realne możliwości rozwoju zawodowego

·         Bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „ PRACA SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Zdroje
ID: 916468692