2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
Dodane Dzisiaj o 08:23

Specjalista d/s Zarządzania Najmem - Oddział Katowice

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur Fiesta ZN Sp. z o.o. poszukuje w Katowicach osoby do współpracy na stanowisko:

Specjalista d/s Zarządzania Najmem

Nr ref: ZN / Katowice/ 2024

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i nadzorowanie procedur związanych z przyjmowaniem i wydawaniem nieruchomości na wynajem

  • prezentowanie nieruchomości potencjalnym najemcom

  • wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego i sprawdzanie poprawności danych

  • archiwizacja dokumentów

  • przepływ korespondencji i informacji wewnątrz biura

  • stały kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z właścicielami nieruchomości, najemcami, administracjami oraz wspólnotami i dostawcami mediów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości

  • znajomość regionalnego rynku nieruchomości

  • samodzielność, szybkie reagowanie i podejmowanie decyzji - często pod presją czasu

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu telefonicznego

  • umiejętność organizacji pracy sobie i innym

  • umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy

  • narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • szkolenia zawodowe

  • pakiet medyczny

  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nieruchomości

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: rekrutacja (at) fiestazn.pl, w tytule maila proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia: ZN / Katowice/ 2024

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912112720