2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Multi Gastro
Dodane 02 maja 2024

Specjalista do obsługi sklepu internetowego - benefity

Wynagrodzenie

4 300 - 4 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Multi Gastro jest liderem wśród dystrybutorów wyposażenia dla gastronomii w Polsce. Wyposażamy profesjonalne kuchnie gastronomiczne, restauracje, kawiarnie, piekarnie, cukiernie i wiele innych punktów związanych z gastronomią – od sprzedaży internetowej po rozbudowane projekty technologiczne. Współpracujemy z setkami producentów i dystrybutorów z Europy i nie tylko. Posiadamy największy w Małopolsce salon z showroomem. Jesteśmy na rynku od 13 lat i cały czas, nieustannie przemy naprzód. Naszą siłą jest partnerskie i doradcze podejście do klientów. Stawiamy na stały rozwój i doskonalenie umiejętności.

Zwiększamy teraz nasze siły przerobowe i poszukujemy do pracy pełnych zapału specjalistów, którzy razem z nami będą budować nasz zespół i firmę!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Szukamy osoby sumiennej z doświadczeniem w obsłudze zamówień sklepu internetowego

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień: twoją rolą będzie kompleksowa obsługa zamówień składanych przez klientów w naszym sklepie internetowym, Allegro oraz portalu OLX, nadawanie przesyłek kurierskich

  • Obsługa klienta: kontakt telefoniczny oraz e-mailowy w sprawie realizacji zamówień, płatności, doradztwa produktowego

  • Obsługa posprzedażowa: zwroty, reklamacje, opinie

  • Profesjonalne doradztwo produktów z branży gastronomicznej

  • Obsługa platformy Shoper: wprowadzanie nowych produktów, aktualizacja zdjęć, opisów, cen, etc. w platformie Shoper

  • Udział w tworzeniu i doskonaleniu sklepu internetowego

  • Pomoc przy bieżących dodatkowych zadaniach wynikających z rozwoju sklepu internetowego

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie: masz minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego

  • Znajomość narzędzi: obsługa programu Comarch Optima oraz Shoper, pakietu MS Office

  • Terminowość i skrupulatność: sumiennie i w terminie wykonujesz swoje obowiązki

  • Samodzielność: masz bardzo dobrą organizację pracy

  • Komunikatywność i wysoka kultura pracy

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

  • pełne wsparcie merytoryczne oraz szkolenia

  • pracę stałą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30 w komfortowym biurze w Krakowie,

  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy,

  • prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę MultiSport,

  • przyjazną atmosferę w wyjątkowo zgranym zespole,

  • Aromatyczną kawę z najlepszego ekspresu każdego dnia

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 910856127