2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 20 maja 2024

Specjalista do spraw handlu i sprzedaży

Wynagrodzenie

8 700 - 9 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

INVESTPAK, wiodący producent taśm samoprzylepnych i materiałów opakowaniowych na Ukrainie, w związku z otwarciem produkcji w Polsce, zaprasza kandydatów na następujące stanowiska

Nasze strony internetowe

www.investpack.pl

www.investpack.ua

www.papalogo.com.ua

Opis stanowiska

Specjalista do spraw handlu i sprzedaży może się zajmować zarówno eksportem towarów, jak i sprzedażą wewnętrzną.

Wymagana jest wtedy znajomość towarów i usług, którymi się zajmuje, znajomość lokalnych rynków, ofert konkurencji, przepisów, kultury i zwyczajów.

  • - organizacja sprzedaży wyrobów;

  • - wyszukiwanie potencjalnych nabywców;

  • - stały monitoring sytuacji w branży na rynku krajowym i zagranicznym;

  • - kontrola wypełniania kontraktów;

  • - szczegółowa analiza zapytania ofertowego;

  • - samodzielne i kompleksowe sporządzanie kalkulacji i ofert do zapytań klientów;

  • - negocjacje cen;

  • - monitorowanie i raportowanie statusu ofert;

  • - bieżące raportowanie działań i wyników;

Główne wymagania:

  • - wykształcenie wyższe;

  • - co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista do spraw handlu i sprzedaży

  • - znajomość języka angielskiego na poziomie B2 i wyższym (must have),

  • - znajomość języka polskiego i ukraińskiego na poziomie C1 (warunek konieczny)

  • - udane doświadczenie w negocjacjach;

  • - wysoki poziom samoorganizacji, orientacja na rezultat, komunikatywność, odpowiedzialność, uważność, umiejętność pracy z dużą ilością informacji i dokumentów;

  • - biegła obsługa komputera (Office, Exel);

  • - zezwolenie na pobyt w Polsce z prawem do pracy.

  • - prawo jazdy i/lub własny samochód będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • - Ciekawą pracę w pełnym wymiarze godzin: od 08-00 do 16-00,

  • - Konkurencyjne wynagrodzenie: od 6000zł netto + % od sprzedaży.

  • - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • - Zwrot kosztów amortyzacji i paliwa w przypadku używania samochodu osobowego do celów służbowych.

  • - Firmowa komunikacja mobilna

  • - Możliwość rozwoju zawodowego i kariery.

  • - Dodatkowe benefity zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej

Przesyłając swoje CV na wolne stanowisko, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłącznie w celu zatrudnienia zgodnie z obowiązującym prawem polskim. Informujemy, że w przypadku pozytywnego rozpatrzenia aplikacji, kandydat zostanie poinformowany o wynikach weryfikacji w ciągu dwóch tygodni.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o wakacie na na adres hr{at}investpack.pl.

Telefon kontaktowy: Anna 3 8 06 7 6 1 1 1 4 9 5 (Viber, Telegram, WhatsApp)

informacje o wakacie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917945806