2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Warmińsko-mazurskie
  6. Kadry i płace - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Specjalista do spraw Kadr i Płac

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej ewidencji i rozliczania czasu pracy

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami, udzielanie informacji oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów

  • Sporządzanie niezbędnych raportów, sprawozdań i analiz na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych

  • Wprowadzanie i uaktualnianie danych kadrowo-płacowych w systemie GRATYFIKANT GT, PŁATNIK

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • Sporządzenie i korygowanie wszelkich deklaracji i zgłoszeń dot. PIT i ZUS,

  • Obsługa PPK, ZFŚS i spraw związanych z ubezpieczeniem grupowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie w realizacji wyżej wymienionych zadań

  • Znajomość Kodeksu Pracy i przepisów okołokodeksowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedniość,

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z ZUS

  • Znajomość zasad rozliczania PPK

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Dobra organizacja czasu pracy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918047779