2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Wejherowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Specjalista do spraw Logistyki

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków

  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska;

  • koordynowanie i realizowanie procesów zaopatrzenia,, magazynowania i dystrybucji;

  • koordynowanie procesów transportowych;

  • utrzymywanie i kontrolowanie poziomu zapasów;

  • nadzorowanie i sporządzanie dokumentacji procesowej;

  • nadzorowanie i monitorowanie procesów logistycznych z dostawcami i odbiorcami organizacji w łańcuchu dostaw;

  • kreowanie nowych i optymalizowanie istniejących rozwiązań w obszarze logistyki;

  • analizowanie i kontrolowanie kosztów logistycznych;

  • zapewnianie optymalnych i terminowych działań wszystkich funkcji logistycznych w organizacji

Wymagane prawo jazdy kat B

Wymagana znajomość programu COMARCH

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 899112566