2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lisi Ogon
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista do spraw obsługi kontraktów (PM) – pojazdy szynowe.

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Serwis Pojazdów Szynowych Sp. z o. o. Sp. K. pracuje w dziedzinie naprawy - przeglądów i utrzymania pojazdów szynowych na terenie Polski.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty do spraw obsługi kontraktów (PM) – pojazdy szynowe.

Zakres obowiązków:

·        wykonywanie zadań zgodnie z projektami

·        kontakt z poddostawcami

·        kontakt z klientami

·        analiza dokumentacji przetargowej

·        kontrola procesu

·        aktywne uczestnictwo w bieżących działaniach ciągłego doskonalenia procesów

·        sporządzanie zestawień tygodniowych oraz miesięcznych w zakresie prowadzonych kontraktów

·        monitorowanie rynku w zakresie usług dot. naprawy pojazdów szynowych

·        wsparcie Liderów Zespołów w realizacji planów

Wymagamy:

·        mile widziane doświadczenie w branży kolejowej lub motoryzacyjnej

·        wiedza ogólna w zakresie budowy pojazdów mechanicznych

·        nastawienie na współpracę oraz poszukiwanie rozwiązań

·        umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy

·        sumienności, terminowości i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

·        wysokiej kultury osobistej i przestrzegania obowiązujących procedur,

·        chęci do doskonalenia, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

·        szkolenie stanowiskowe

·        niezbędne narzędzia pracy

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - na start umowa na okres próbny,

·        możliwość rozwoju i doskonalenia nabytych umiejętności,

·        darmowy Pakiet Medyczny dla pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem portalu OLX lub pod podanym numerem telefonu.

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 912703278