2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Komorniki
Dodane 17 maja 2024

Specjalista do spraw rozliczeń

Wynagrodzenie

4 600 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poleasingowe.pl  Sp. z o.o.  od lat należy do ścisłej czołówki branży remarketingu sprzętu m.in. poleasingowego, powindykacyjnego a także poflotowego. Specjalizuje się w sprzedaży samochodów, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, sprzętu rolniczego i budowlanego oraz pozostałego sprzętu. Jesteśmy właścielem marki poleasingowe.pl – największego portalu aukcyjnego w Polsce z przedmiotami poleasingowymi.

Rozwijamy się dynamicznie przede wszystkim dzięki ludziom tworzącym tę firmę. Nasz zespół to pracownicy z różnorodnymi kompetencjami, umiejętnościami i pasjami – razem osiągamy założone cele!

Obecnie Spółka poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki, Środa Śląska

Zadania:

• Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych,

• Weryfikacja, dekretacja i ewidencja dokumentów księgowych

• Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku,

• Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

• Przygotowywanie dokumentów do rozliczeń z urzędami,

• Pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

• Prawidłowa archiwizacja dokumentów,

• Dbałość o należyty obieg dokumentacji w firmie

• Kontakt z klientami (telefoniczny)

• Raportowanie efektów pracy

• Inne bieżące zadania związane ze specyfiką działalności firmy

Wymagania:

• Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

• Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Dokładność i pracowitość

• Entuzjazm i zaangażowanie

• Komunikatywność

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

• Znajomość programu Enova

• Znajomość branży

Co oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17

• Dodatkowe ubezpieczenie

• Kartę Multisport

• Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i jesteś zainteresowana/y ofertą pracy - prześlij swoje CV z umieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Poleasingowe.pl Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Komorniki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Komorniki
ID: 864795814