2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mielec
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista do spraw sprzedaży– firma Team Point Sp. z o.o.

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Team Point Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży.

Obowiązki:

- tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,

- sprzedaż produktów i usług, opieka posprzedażowa,

- pozyskiwanie nowych klientów, identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów,

- prowadzenie bazy danych pozyskanych klientów,

- prowadzenie negocjacji i warunków handlowych,

- sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży,

- budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,

- koordynowanie projektów w zakresie terminów dostaw,

- promowanie działań usprawniających sprzedaż – przygotowanie materiałów promocyjnych,

- analizowanie rynku i ofert konkurencji,

- reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych,

Nasze wymagania:

- umiejętność budowania partnerskich relacji i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

- doświadczenie w rozmowach z klientem,

- biegła znajomość języka angielskiego,

- umiejętność diagnozowania problemu i poszukiwania odpowiedniego rozwiązania,

- odpowiedzialność i konsekwencja w dążeniu do celu,

- kreatywność

- samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,

- mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:

-zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę

-pracę stacjonarną w siedzibie firmy,

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Team Point Sp. z o.o.  z siedzibą 39-300 Mielec, ul. Partyzantów 19a danych osobowych, które zawarłem/am w mojej aplikacji, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu o pracę.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 914383319