2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Widlino
Dodane 02 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży i rozwoju działu e-commerce

Wynagrodzenie

6 100 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Widlino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I ROZWOJU DZIAŁU HANDLU MATERIAŁAMI DO PAKOWANIA

Jesteś mężczyzną ambitnym i zaangażowanym? Lubisz dynamiczne warunki pracy? Chcesz pracować w firmie, dla której każdy pracownik jest ważny? Wyślij do nas swoje zgłoszenie- być może czekamy właśnie na Ciebie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Pana do pracy na stanowisku specjalista do spraw sprzedaży i rozwoju. Zajmujemy się handlem materiałami do pakowania przesyłek w Internecie, a praca ma charakter biurowy.

Zakres obowiązków podstawowych:

  • kompleksowa obsługa zamówień internetowych;

  • kompleksowa obsługa zamówień telefonicznych;

  • szukanie nowych odbiorców;

  • obsługa strategicznych klientów hurtowych;

  • dodawanie nowych produktów do oferty;

  • wykonywanie zabiegów około sprzedażowych;

  • koordynacja pracy zespołu;

  • dbanie o jakość obsługi klientów;

  • pilnowanie zatowarowania magazynu;

  • dbanie o swoje stanowisko pracy;

  • utrzymywanie porządku na magazynie;

  • rozpatrywanie reklamacji;

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej branży;

  • doświadczenie w e-handlu;

  • doświadczenie w pracy z klientem;

  • obsługa komputera, w tym MS Office (Excel);

  • rzetelność, uczciwość;

  • umiejętność nawiązywania i budowania dobrych relacji interpersonalnych;

  • komunikatywność;

  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • wysoka kultura osobista;

  • samodzielność;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej;

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi programu Subiekt GT;

  • umiejętność obsługi programów graficznych;

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji; stawka wynosi 26zł netto (na rękę) na godzinę plus premia; miesięcznie daje to wynagrodzenie w wysokości około 4400-4600zł na rękę;

  • stabilne warunki zatrudnienia (najpierw umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat);

  • pracę z osobami zaangażowanymi w rozwój w prężnie rozwijającej się firmie;

  • perspektywy rozwoju zawodowego;

Pierwszym etapem rekrutacji jest aplikacja przez Internet. Wyślij swoje CV. Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap weryfikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na rozmowę podczas której przedstawimy szczegółowe informacje o oferowanej pracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Lokalizacja

Widlino,

Pomorskie

Pomorskie, Widlino
ID: 707554502