2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pabianice
Dodane 16 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży oraz organizacji eventów PRACA

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

SALES MANAGER – PRACA W AGENCJI EVENTOWEJ

Rekrutacja na stanowisko Sales Managera/Junior Sales Managera. - Firma eventowa Singularity z siedzibą w Pabianicach poszukuje kandydatów na stanowisko Sales Managera/Junior Sales Managera.

Wymagania:

-umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

-nastawienie na klienta,

-dobra organizacja i dokładność pracy,

-komunikatywność,

-znajomość pakietu MS office,

-posiadanie prawa jazdy kat. B.

Obowiązki:

-podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowych odbiorców,

-realizowanie założeń sprzedażowych w zakresie sprzedaży usług dla klientów firmowych,

-kreatywne pozyskiwanie klientów,

-stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,

-utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne i spotkania bezpośrednie),

-bieżąca organizacja i koordynacja wydarzeń.

Co oferujemy:

-możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

-pracę w młodym, doświadczonym i zmotywowanym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

-niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

-możliwość rozwoju zawodowego

-dodatkowe wynagrodzenie premiowe

Podczas codziennej pracy poszerzysz swoje umiejętności z zakresu planowana eventów w dużych firmach i korporacjach, poznasz rynek marketingu eventowego oraz wielu wspaniałych twórczych ludzi.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami – nie chcemy stracić okazji zatrudnienia wyjątkowej osoby! Na zgłoszenia czekamy do 10.06.2024 r.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 752512136