2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Świętokrzyskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Donosy
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista do spraw sprzedaży, sprzedawca części do ciągników

Lokalizacja

Donosy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AGRO MICHAŁ oferuje pracę na stanowisku sprzedawcy części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • praca w godzinach 7.00/9.00-15.00/17.00

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów detalicznych w zakresie sprzedaży części zamiennych do ciągników oraz maszyn rolniczych (sprzedaż stacjonarna/sprzedaż internetowa)

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

  • kontrola stanów magazynowych

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Od naszego kandydata oczekujemy:

  • dbałości o najwyższy standard obsługi klienta stacjonarnego i internetowego

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy/przedstawiciela handlowego

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej

  • zaangażowania, chęci rozwoju, punktualności

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam informację o sobie na email lub zadzwoń 50*******50.

Lokalizacja

Donosy,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Donosy
ID: 872267301