2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Małopolskie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Oświęcim
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista do spraw sprzedaży usług medycznych / DYSPOZYTOR

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

RE – VITAL. Sp. z o.o

Największa Firma w Polsce zajmująca się kompleksową pomocą dla osób uzależnionych.   Świadczymy usługi detoksykacyjne wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników medycznych w domu Naszych pacjentów oraz stacjonarnie.

Specjalista do spraw sprzedaży usług medycznych/DYSPOZYTOR

Zadania bieżące:

·        Obsługa infolinii telefonicznej, sprzedaż oraz doradztwo w zakresie oferty Naszych usług medycznych.

·        Obsługa systemów sprzedażowych

·        Planowanie i koordynacja wyjazdów personelu medycznego

·        Budowania długotrwałych relacji z pacjentami

·        Realizowanie założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

·        Skuteczna komunikacja interpersonalna

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·        Empatia

·        Dokładność i sumienność

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

·        Analityczne myślenie

·        Mile widziana znajomość technik sprzedażowych

·        Chętnie osoby z doświadczeniem w sprzedaży telefonicznej i obsłudze Klienta

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Motywujący system wynagrodzeń (udział procentowy w dochodach, premie sprzedażowe oraz konkursy)

·        Pracę zdalną w systemie zmianowym

·        System szkoleń

·        Pracę w młodym, zgranym i przyjaznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do Naszej firmy  za pomocą przycisku Aplikuj

Re-Vital Sp. z o.o.  ul. Jana Śliwki 58/6

44-102 Gliwice

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 912852024