2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Specjalista do spraw sprzedaży w butiku modowym E-Garderobe

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby, która dołączy do naszego butiku modowego. Jako specjalista ds. sprzedaży, będziesz odpowiedzialny za zapewnienie wyjątkowego doświadczenia zakupowego klientom oraz osiąganie określonych celów sprzedażowych. Twoim obowiązkiem będzie także pakowanie paczek dla naszych klientów. Mile widziane jest posiadanie samochodu i umiejętność komunikowania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki:

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientom w wyborze odpowiednich produktów z naszej kolekcji

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i utrzymywanie długotrwałej satysfakcji

  • Utrzymywanie porządku w butiku oraz prezentacja towaru w atrakcyjny sposób

  • Ścisła współpraca z zespołem, aby osiągnąć cele sprzedażowe

  • Pakowanie zamówień dla klientów

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności

  • Posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i modnym środowisku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i wyników sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Rabat pracowniczy na nasze produkty

  • Elastyczne godziny pracy

Jeśli jesteś osobą z pasją do mody, dobrze poruszasz się w języku angielskim i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: [adres e-mail]. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja: Specjalista ds. sprzedaży".

  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 915784542