2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Gdańsk
  7. Logistyka - Kokoszki
Dodane 22 kwietnia 2024

Asystent w dziale transportu

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- Organizowanie oraz kontrola transportu,

- Przygotowywanie dokumentacji celnej dla przesyłek poza Unię Europejską oraz terytoria zamorskie,

- Współpraca z dostawcami oraz przewoźnikami,

- Rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych i monitorowanie przebiegu dostaw,

- Przygotowywanie reklamacji w systemach przewoźników,

- Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych,

- Komunikowanie się z oddziałami POS SERVICE HOLLAND na całym świecie.

- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18.

Wymagania:

- Znajomość INCOTERMS,

- Znajomość języka angielskiego,

- Posiadanie wiedzy z obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących transportu + dokumentacja celna,

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

- Doskonała organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem oraz zdolność do pracy, w warunkach presji czasowej,

- Umiejętność negocjacji i komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy:

- Pełnoetatowe stanowisko biurowe,

- Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,

- Prywatną opiekę lekarską, Multisport oraz kartę Sodexo lunch,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

 Lokalizacja - Gdańsk, Bysewska 42

Informacje o firmie

Pos Service Holland to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku, która prowadzi hurtową sprzedaż rozruszników i alternatorów. Posiadając oddziały w Holandii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach i na Tajwanie oraz przedstawicielstwa w kilku innych krajach, PSH obsługuje klientów na całym świecie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 858725958