2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gostyń
Dodane Dzisiaj o 09:23

Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy : Specjalistę ds. Administracji

Główne zadania, które czekają na Ciebie na ww. stanowisku:

  • bieżące administracyjne i organizacyjne wsparcie działań Firmy w tym obsługa asystencka Dyrekcji i Zarządu;

  • reprezentowanie Firmy w Urzędach, Instytucjach;

  • zarządzanie flotą samochodową : przygotowywanie kosztorysów, wycen ofert ubezpieczeniowych, nadzór nad szkodami, serwis aut;

  • obsługa umów leasingowych i ubezpieczeniowych;

  • prowadzenie kalendarza oraz redagowanie pism w imieniu Zarządu;

  • realizowanie drobnych prac administracyjnych: BDO, UDT, itp.,

  • administrowanie odzieżą firmową oraz artykułami biurowymi;

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej.

Wymagania

  • dobra znajomość Pakietu MS Office,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

  • bycie osobą wysoko zorganizowaną, wykazującą własne inicjatywy,

  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;

  • prawo jazdy kat. B;

  • otwartość na pracę w trybie wielozadaniowym,

  • skrupulatność, terminowość, komunikatywność, kreatywność, pozytywne nastawienie do pracy,

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długofalową współpracę;

  • pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole;

  • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie;

  • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę;

  • inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy;

  • pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, Benefit System;

  • grupowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez Pracodawcę;

  • preferencyjne ceny w Naszych hurtowniach.

Praca w godzinach 8.00 - 16.00

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 918188148