2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

(Warszawa -  praca stacjonarna)

 pełny etat (umowa o pracę , zlecenie, b2b)

FONIA.Digital to agencja marketingu specjalizująca się w reklamie mobilnej i e-commerce. Używając autorskiego procesu zbierania danych mobilnych, wewnętrznego DMP i aplikacji mobilnych łączymy dane online i offline, aby dostarczać precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe. Pracujemy z domami mediowymi oraz klientami bezpośrednimi.

Opis stanowiska

  • organizowanie sprawnej pracy biura (tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur),

  • nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura,

  •  nadzór nad sprawami gospodarczymi, inwestycjami, transportem, sprzętem oraz telefonami spółki,

  •  koordynacja wydarzeń firmowych,

  •  organizacja i obsługa spotkań,

  •  dbanie o płynny przebieg poczty wychodzącej i przychodzącej,

  •  prowadzenie kalendarza zarządu,

  • przekazywanie informacji oraz raportowanie zarządowi o bieżących sprawach,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • skrupulatność i dokładność

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • doświadczenie przy pracy w komputerze (dobra znajomość MS Office, Excel )

  • Znajomość języków - Język polski biegły, oraz angielski - minimum B1.

  • mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągane wyniki,

  • pracę w profesjonalnym, młodym i przyjaznym zespole,

  • rozwój i zdobywanie doświadczenia w jednej z wiodących agencji digital na rynku polskim,

  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji – Saska Kępa, Warszawa,

  • spotkania integracyjne,

  • dostęp do platformy językowej,

  • ubezpieczenie zdrowotne PZU.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918297236