2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 02 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska:

·         obsługa administracyjna

·         ścisła współpraca i wsparcie działu księgowego

·         koordynowanie obiegu dokumentów księgowych

·         sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym

·         obsługa korespondencji

·         redagowanie pism

·         sporządzanie umów

·         tworzenie budżetów finansowych

·         koordynacja płatności, zobowiązań

·         przygotowywanie dokumentów dla działu księgowego

·         sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości

·         bieżący kontakt z kontrahentami

·         skanowanie dokumentów

Wymagania:

·         doświadczenie na stanowisku administracyjnym

·         mile widziana dobra znajomość zagadnień związanych z PIT, CIT i VAT

·         preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe

·         komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         sumienność w wykonywaniu obowiązków, dokładność, zaangażowanie

·         umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

·         umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu lub 1/2 etatu

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         miłą, przyjazną atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2019 poz. 1781)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BT Service, M. Gutkowska i Wspólnicy Spółka Jawna  z siedzibą w Koszalinie przy ul. Wojska Polskiego 24-26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 871083248