2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Pavel Mikhalik
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Chcesz rozpocząć karierę w obszarze logistyki? Jest świetna okazja, ponieważ poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji w agencji celnej. Dołączając do zespołu naszego klienta, będziesz miał/a szansę rozwijać się w firmie, która zajmuje się obsługą procesów importu i eksportu na skalę globalną. Jeśli jesteś zainteresowany/a logistyką i chcesz rozwijać swoje profesjonalne kompetencje w tej dziedzinie. Zależy Ci na precyzji, dobrej organizacji pracy oraz poznaniu branży od wewnątrz? Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej
  • Pracę w dynamicznym środowisku, w zespole doświadczonych profesjonalistów
  • Szkolenia w zakresie przepisów celnych oraz obsługi systemów informatycznych
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Umowa o pracę

zadania

  • Obsługa dokumentów celnych i administracyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami
  • Współpraca z klientami w celu zapewnienia sprawnego przepływu informacji
  • Tworzenie ewidencji - wprowadzanie danych do systemów
  • Koordynacja działań związanych z procedurami importu i eksportu
  • Monitorowanie stanu dokumentacji oraz terminów ważności dokumentów celnych
  • Współpraca z różnymi instytucjami i organami administracji celnej

oczekujemy

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką, administracją, handlem zagranicznym lub pokrewne)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Znajomość przepisów celnych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 910329016