2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Zakręt
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji

Lokalizacja

Zakręt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dystrybutor perfum i kosmetyków luksusowych z 15 letnim doświadczeniem w branży poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bieżące obowiązki administracyjne;

  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych;

  • Archiwizacja umów i dokumentów;

  • Współpraca z Zarządem, Magazynem oraz Działem Finansów, Zakupów i Sprzedaży;

  • tworzenie zestawień i raportów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów organizacyjnych;

  • Aktualizacja danych wewnątrz Spółki;

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań i usprawnień procesu obiegu dokumentów;

  • Korespondencja wewnętrza i zewnętrzna – ewidencja oraz ich przygotowywanie;

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań;

  • Przygotowywanie, planowanie i realizacja terminowa powierzonych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie za realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point

  • Podstawy finansów

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność, dokładność

  • Samodzielność działania

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i motywacja do pracy

  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • ·niezbędne narzędzia do pracy

  • tryb pracy stacjonarny: Pn - Pt godz. 9-17

  • dofinansowanie do karty sportowej Multisport i możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny Medicover

  • możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia

  • wsparcie i pomoc ze strony zespołu

  • dobrą atmosferę pracy

  • szkolenia i wyjazdy integracyjne

Lokalizacja

Zakręt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakręt
ID: 914215270