2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Administracji i obsługi COMARCH OPTIMA - 1/2 etatu UOP

Wynagrodzenie

3 184 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Firma SOLAREX z długoletnim stażem działająca w sektorze Zdrowie i Uroda, poszukuje do swojej siedziby w Krakowie osoby na stanowisko: SPECJALISTA ds. ADMINISTRACJI i OBSŁUGI COMARCH OPTIMA

Praca o charakterze administracyjno-biurowym.

Oferujemy pracę stacjonarną na pół etatu z późniejszą możliwością zwiększenia liczby godzin.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację.

Zakres obowiązków

  • Obsługa ERP Optima - moduły Faktury/ Handel,

  • Współpraca z zewnętrznymi księgowymi,

  • Wprowadzanie i zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych

  • Obsługa Allegro oraz sklepu internetowego,

  • Tworzenie spersonalizowanych ofert dla klientów, wycen,

  • Kontakt z dostawcami i serwisantami oraz firmami kurierskimi,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu ERP Optima,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikacyjnym,

  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,

  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,

  • Samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy,

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Duży stopień samodzielności,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia,

  • Elastyczne godziny pracy w przedziale 9-17,

  • Możliwość rozwoju,

  • Zniżki na zabiegi kosmetyczne,

  • Pracę hybrydową - do uzgodnienia po okresie próbnym współpracy.

Oferujemy, w zależności od doświadczenia, wynagrodzenie 2500 netto wzwyż miesięcznie za pół etatu w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez platformę.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 918296819