2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Wielkopolskie
  6. Kadry i płace - Poznań
  7. Kadry i płace - Rataje
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji i rozliczeń

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa DGP poszukuje Specjalistę ds. Administracji i rozliczeń w Poznaniu ul. Ostrowska

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy,

  • kompleksowe wsparcie pracowników i kadry managerskiej szczególnie w zakresie zapytań dot. prawa pracy (podstawowa wiedza) i wewnętrznych procesów HR,

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy,

  • weryfikowanie grafików czasu pracy w dedykowanym do tego programie,

  • sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • udział we wdrożeniu nowych kontraktów od strony kadrowej,

  • przygotowywanie i wysyłanie korespondencji,

  • gotowość do wyjazdów na obsługiwane kontrakty.

W związku z takim zakresem obowiązków od Kandydatów wymagamy:

  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o rehabilitacji i zatrudnieniu osób niepełnosprawnych,

  • doświadczenia w przygotowywaniu raportów,

  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, Internet, poczta elektroniczna), dodatkowym atutem będzie znajomość systemu TETA oraz Ad Info,

  • aktywne prawo jazdy,

  • mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o 30-letniej historii na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet szkoleń pogłębiających wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu obsługi narzędzi kadrowo-płacowych,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 913943213