2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji Logistycznej

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem ALBA MPGK Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych objęciem stanowiska: Specjalista ds. Administracji Logistycznej

Miejsca pracy: Dąbrowa Górnicza – Kasprzaka 19  Region: śląskie

Zakres obowiązków:

- weryfikacja kart drogowych i wprowadzanie ich do systemu

- kompleksowe rozliczanie tzw. Trasówek i pozostałych zleceń

- rozliczenie w systemie pobranego paliwa

- wprowadzanie danych do ewidencji czasu pracy pracowników i RCP

- przygotowanie dokumentacji płacowej

- przygotowywanie raportów

- porządkowanie i archiwizacja dokumentów

- prowadzenie procesu likwidacji szkód komunikacyjnych

- wypełnianie sprawozdań GUS

Wymagania:

 - dbałość o szczegóły i umiejętność dobrej organizacji pracy

- odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

- zdolność analitycznego myślenia

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- gotowość do pracy z wieloma zadaniami

- znajomości programu Excel

- biegła obsługa komputera

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • dodatkowe premie za brak L4

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie

  • bony świąteczne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • prywatną opiekę medyczne po okresie próbnym

  • karta sportowa po okresie próbnym

  • możliwość rozwoju

  • gwarancję wypłat

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 911253853