2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Strzelce Opolskie
Dodane 04 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji, logistyk

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę na stanowisko specjalisty ds. administracji- logistyka w firmie branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków:

-przyjęcie zamówienia i dobór jednostki transportowej

-wystawienie dokumentów WZ

-nadzór nad terminami wysyłek i dostaw

-prowadzenie czynności administracyjnych i logistycznych związanych z działalnością firmy

-zarządzanie dokumentacją (przygotowywanie raportów i zestawień, przekazywanie i archiwizowanie dokumentów)

-mailowa i telefoniczna obsługa dostawców

-rozliczanie dostaw -faktury VAT

-współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji ze współpracownikami

Nasze wymagania:

-umiejętność logicznego myślenia

-dobra organizacja pracy i terminowość realizacji zadań

-zaangażowanie w realizowane zadania

-komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

-umiejętność współpracy z innymi

-dobra znajomość pakietu MS Office (Excel i Word)

-mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

-umowa o pracę

-praca stacjonarna

-niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

-nielimitowany dostęp do kawy

-parking dla pracowników

Klauzula RODO

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakład Prefabrykacji Materiałów Budowlanych oraz Usługi Ogólnobudowlane mgr inż.H.Walczak 47-100 Strzelce Opolskie ul.1-go Maja 50a (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 909485050