2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Dodane 30 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji magazynowej

Wynagrodzenie

5 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Naszym Klientem jest stabilna firma z branży TSL, o wieloletniej praktyce na rynkach międzynarodowych.

Obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:

SAM/02/DPM

Lokalizacja: Tychy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·  Wprowadzanie danych do systemu magazynowego

·         Wsparcie operacyjne działań logistycznych i magazynowych

·         Prowadzenie dokumentacji magazynowej

·         Monitorowanie i wsparcie procesu realizacji dostaw, załadunków, rozładunków

WYMAGANIA:

·         Doświadczenie w pracy magazynowej

·         Gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym (6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00);

·         Sumienność, dokładność, dobra organizacja czasu pracy

·         Podstawowa znajomość Excela

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Motywacyjny system premiowy;

·         Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 836287904