2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Marysin
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracji Magazynowej

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

miejsce pracy: Aleja Krakowska 140A, Marysin 05-552 oraz Jeziora 2, 05-652 Pniewy

Zadania:

·         Koordynacja przepływu towarów pomiędzy magazynami i na linii magazyn-studio fotograficzne

·         Aktywny udział w spotkaniach dot. procesów magazynowych i wdrażanych usprawnień

·         Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji dotyczących pracy magazynu

·         Poszukiwanie nowych dostawców według zapotrzebowania, negocjowanie warunków, procesowanie umów we współpracy z działem prawnym

·         Monitorowanie stocków magazynowych materiałów okołoprodukcyjnych i realizacja zamówień

·         Zamawianie materiałów eksploatacyjnych (środki czystości, materiały biurowe, itp.)

·         Zgłaszanie usterek technicznych zarządcy budynku,

·         Bieżący nadzór nad przestrzeganiem przepisów PPOŻ na terenie magazynu

·         Kontrola czasu pracy pracowników magazynu przy użyciu wewnętrznego systemu do monitorowania godzin wejść/wyjść

·         Bieżąca współpraca z działem IT w zakresie przygotowania infrastruktury IT na terenie magazynu

Wymagania:

·           Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum rok

·           Wykształcenie w zakresie logistyki będzie dużym atutem

·           Dobra znajomość MS Excel, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie zbioru danych

·           Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań

·           Wysoki stopień komunikatywności

·           Inicjatywa w działaniu, umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów

·           Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·           Pracę w prężnie działającej firmie w polskim sektorze ecommerce i rozwijającej działalność na zagranicznych rynkach europejskich,

·           Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

·           Dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, rabaty na nasze produkty, imprezy integracyjne, prezenty okolicznościowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 910608491