2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Widzew
Dodane 02 maja 2024

Specjalista ds. Administracji Magazynu

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Specjalisty ds. Administracji Magazynu

Miejsce pracy: Łódź, ul. Jędrzejowska 43a

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

  • opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

  • premię frekwencyjną i uznaniową/wydajnościową

  • dodatek nocny podwyższony do 40%

  • dofinansowanie do obiadów (dwa dania: wersja mięsna i wegetariańska)

  • premie za polecenia pracownicze

  • darmowe dojazdy na terenie Łodzi

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

  • możliwość awansu

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych

Twoje zadania:

  • wyjaśnianie rozbieżności powstałych przy kompletacji towaru

  • rozstrzyganie reklamacji (telefonicznie bądź mailowo)

  • współpraca z innymi działami (dystrybucji, kontroli jakości, monitoringu)

  • nadzór nad stanami materiałów eksploatacyjnych (tygodniowa inwentaryzacja tych materiałów, weryfikowanie zużycia, obliczanie ilości koniecznych do zamówienia,)

  • wydawanie dokumentacji magazynowych kierowcom

  • realizacja zamówień w obrębie systemu

  • tworzenie raportów na zlecenie przełożonego

Od Ciebie wymagamy:

  • znajomości MS Excel

  • dbałości o szczegóły i dokładności w realizacji powierzonych zadań

  • energii do działania i pozytywnego nastawienia do ludzi

  • umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (7-15/15-23)

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość systemów magazynowych – mile widziane

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912989562