2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Bojków
Dział Personalny
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracji transportu

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy dzień będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie rozliczenia kosztów usługi, palet i dokumentów transportowych z podwykonawcami

  • zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów transportowych

  • przygotowanie zleceń do fakturowania

  • utrzymywanie relacji z przewoźnikami w celu poprawnego rozliczenia świadczonych usług

  • bieżący kontakt z kierowcami w celu rozliczenia ich pracy

  • wykonywanie raportów z systemu

Nasze wymagania:

  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywanych zadaniach

  • obsługa pakietu MS Office (w szczególność program Excel)

  • gotowość do pracy z dokumentami

  • umiejętności skutecznej komunikacji i współpracy w zespole

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem rynku

  • pakiet świadczeń socjalnych: kafeteria MyBenefit (możliwość korzystania m.in. z biletów do kina, karty Multisport, bonów świątecznych),

  • opieka medyczna,

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • bezpłatna aplikacja do nauki j. angielskiego i niemieckiego

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ ciągłe doskonalenie i dążenie do perfekcji jest wpisane w nasze organizacyjne DNA.

FRESH LOGISTICS Polska – to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy Pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również współpracujący z nami Kierowcy.

Naszym drivem jest budowanie angażującego środowiska pracy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!

Naciśnięcie przycisku APLIKUJ/WYŚLIJ jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych oraz w powyższym formularzu w celu ich wykorzystania w ramach prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 872891709