2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Straszyn
Dział HR
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Administracji Transportu

Lokalizacja

Straszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, że szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie dokumentacji transportowej​

  • Skanowanie i wprowadzanie danych do systemu​

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Kierowcami​

  • Kontrolowanie poprawności rozliczeń Kierowców​

  • Raportowanie danych

Nasze wymagania

  • Potrafisz pracować pod presją czasu​

  • Jesteś osobą zaangażowaną – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego​

  • Cechuje Cię skrupulatność i dokładność​

  • Posiadasz umiejętność planowania własnej pracy

  • Chcesz się rozwijać i uczyć

  • Potrafisz obsługiwać pakiet Microsoft Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę​

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia​

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia​

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.​

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka obcego

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 914199597