2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Bełchatów
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Miejsce pracy: Bełchatów

Zakres obowiązków:

• Obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej

• Zarządzanie kadrami, rekrutacja nowych pracowników

• Nadzór nad obiegiem dokumentów

• Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy

• Rozliczenie kontrahentów

• Zaopatrzenie biura i zaplecza socjalnego

Nasze wymagania:

• Umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych

• Sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy

• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Umiejętność wyszukiwania informacji i samodzielnego rozwiązywania problemów

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywność

• Znajomość języka angielskim w stopniu komunikatywnym

• Wykształcenie wyższe

• Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• Możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych

• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia

• System premiowy

• Szkolenia

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z podpisaną klauzulą RODO w poniższym brzmieniu:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu  Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 918883076