2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 15 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnia Bagietka zatrudni na stanowisko Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych.

Opis stanowiska:

  • wystawianie i przyjmowanie faktur oraz zapewnienie ich prawidłowego obiegu,

  • nadzór nad umowami oraz korespondencją firmy,

  • wsparcie dla Działu Sprzedaży oraz sieci sklepów firmowych,

Godziny pracy: 8:00-16:00

Czas pracy obejmuje również wybrane 2 soboty w miesiącu.

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy biurowej,

  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • bardzo dobrej organizacja pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające,

  • pracę w zespole ludzi, którzy są nastawieni na współpracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego, awansów i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach firmy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • dofinansowania do karty Multisport.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 799323950