2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Goleniów
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PV Technik to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw. To firma, którą tworzy zespół doświadczonych, starannie wybranych specjalistów którzy kompleksowo obsługują Klientów. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,

  • Tworzenie raportów i analiz w wskazanych obszarach

  • Prowadzenie, analizowanie i rozliczanie dokumentacji we wskazanych obszarach

  • Tworzenie pism, raportów oraz innych dokumentów na polecenie przełożonego

  • Koordynacja pracy podwykonawców

  • Dbałość o miejsce pracy

Wymagania

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także współpracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL,

  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, rzetelność,

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (mile widziane),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B,

  • Pracę pon.-pt. w przyjaznych i komfortowych warunkach,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach,

  • Realną możliwość rozwoju - firma się rozwija i my razem z nią.

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 864099399