2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Strzelin
Dodane 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku o profilu transportowo - spedycyjnym poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. Administracyjno-biurowych.

Zakres obowiązków

  • Zapewnianie efektywnego funkcjonowania działu transportowego

  • Wystawianie faktur oraz ich wprowadzanie do systemu księgowego. (OPTIMA)

  • Monitorowanie floty samochodowej ( terminów przeglądów i ubezpieczeń )

  • Obsługa zleceń transportowych - ewidencja, nadzór nad właściwym przebiegiem i realizacją

  • Nadzór nad dokumentacja kierowców i innych pracowników

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji

  • Nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich archiwizacja

  • Inne prace biurowo-administracyjne wynikające z bieżących potrzeb biura

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka obcego

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym młodym zespole

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Terminowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 914796338