2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Piotrków Trybunalski
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-finansowych

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. to firma z długoletnim stażem w branży drogowej o ugruntowanej pozycji na rynku, koncentrująca się na: budowie, utrzymaniu i oznakowaniu poziomym dróg i autostrad.

 W  celu wzmocnienia zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska:

·         Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej budów oraz wszelkiej innej korespondencji i dokumentacji wymaganej przez Zamawiającego

·         Stosowanie procedur wymaganych zapisami Kontraktu oraz ustalonych przez Nadzór (meldunki, obmiary)

·         Prowadzenie rozliczeń ilości robót wykonanych przez Podwykonawców oraz siłami własnymi zgodnie z zawartymi umowami lub zleceniami

·         Wystawianie zleceń dla Podwykonawców

·         Przygotowywanie dokumentów odbiorowych i sprzedażowych

·         Przygotowywanie oraz prowadzenie ewidencji korespondencji kontraktu

·         Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych, nieobjętych zakresem obowiązków a wynikających z potrzeb Spółki

Wymagania:

·         Wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności drogowej/ekonomicznej lub pokrewne;

·         Minimum 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku ds. rozliczeń, w tym przy rozliczeniu 1 zadania polegającego na bieżącym utrzymaniu/remoncie/budowie/przebudowie/ rozbudowie dróg lub ulic;

·         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Excel, Word);

·                       Umiejętności organizacyjne, dokładność oraz terminowe wykonywanie zleconych prac;

·                       Odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

·      stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie

·      2-tygodniowe szkolenie przed rozpoczęciem samodzielnego pełnienia obowiązków

·      niezbędne narzędzia pracy

·      przyjazny zespół współpracowników

·      praca stacjonarna w Biurze Kontraktu w Piotrkowie Trybunalskim

·      możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie z długoletnim stażem

·      świadczenia pozapłacowe (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. ul. Południowa 17/19.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy.  Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 852526978