2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jasienica Dolna
Dodane 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno-laboratoryjnych- JASIENICA DOLNA

Lokalizacja

Jasienica Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Agrofert Polska Sp. z o.o. powstała w 2010 roku zajmującą się głównie: skupem i sprzedażą płodów rolnych, komponentów rolnych, nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego.

Spółka jest częścią grupy Agrofert a.s

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji przychodzącej  i wychodzącej;

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi;

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • archiwizacja dokumentów;

  • przyjmowanie i obsługa klientów;

  • koordynacja i nadzór nad magazynowanym towarem;

  • przygotowywanie próbek zbóż do badań laboratoryjnych;

  • wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych;

Wymagania:

  •  sumienność oraz dobra organizacja pracy;

  •  dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Word);

  •  mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analiz zbożowych lub chęć nauki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w między narodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego;

  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Jasienica Dolna,

Opolskie

Opolskie, Jasienica Dolna
ID: 871002977