2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 12 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjno prawnych firma Nasz Prąd

Wynagrodzenie

7 500 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-PRAWNYCH

Czujesz się pewnie w świecie ustaw, rozporządzeń i interpretacji prawnych?

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i ekstremalnie odpowiedzialną?

Nie ma dla Ciebie spraw nie do załatwienia?

Sumiennie wykonujesz swoje obowiązki?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Główne zadania:

-zapewnianie zgodności wewnętrznych procedur, dokumentów i regulaminów z przepisami zewnętrznym,

-wsparcie firmy w obszarze prawnym i administracyjnym,

-Współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną,

-rozwiązywanie sporów prawnych i administracyjnych.

Nasze wymagania:

- prawnik po aplikacji z minimum dwuletnim doświadczaniem

- szczególna łatwość w poruszaniu się w kwestiach prawnych i chęć ciągłego aktualizowania swoje wiedzy,

-doskonała organizacja pracy, rzetelność, systematyczność, dbałość o szczegóły

-samodzielność, inicjatywa i wysokie zaangażowanie w wykonywane zadania

- umiejętność pracy w zespole,

- punktualność,

- otwartość i komunikatywność.

To oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat/B2B

- pracę w nowoczesnym biurze,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- liczne możliwości awansu,

- kartę Multisport Plus.

-pakiet medyczny.

Prosimy o przesłanie CV tylko w pliku pdf, plików w formacie doc czy innych txt nie obsługujemy.

Przypominamy, że CV powinno zawierać AKTUALNE zdjęcie.

Niechlujnie przygotowane CV nie będą rozpoznawane.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 911289763