2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siechnice
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracyjno-Socjalnych i BHP

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PPO Siechnice jest jednym z najnowocześniejszych producentów warzyw szklarniowych w Polsce, które obecnie dostarcza swe produkty do takich sklepów jak Lidl, Biedronka czy Kaufland. W istniejącej od 1980 roku firmie w przestrzennych, komputerowo sterowanych i nowocześnie wyposażonych szklarniach o powierzchni 45 ha pomidory uprawiane są według sprawdzonych na świecie technologii przyjaznych środowisku człowieka.

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko: Specjalista ds. administracyjno-socjalnych

Miejsce pracy: Siechnice (ul. Opolska 30)

Zakres obowiązków:

  • Organizacja szkoleń i kursów m.in. uprawnienia UDT/TDT(wózki widłowe; podesty ruchome);

  • Szkolenia wstępne nowozatrudnionych pracowników z zakresu BHP i PPOŻ;

  • Organizacja egzaminów Państwowych UDT/TDT;

  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego działu BHP - pomoc w prowadzeniu dokumentacji, udział w postępowaniu powypadkowym, inwentaryzacja apteczek na terenie zakładu itp.;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (serwisy i dostawcy);

  • Koordynacja przeglądów instalacji i urządzeń PPOŻ;

  • Wsparcie organizacyjne pionu produkcyjnego – zarządzanie przestrzenią socjalną;

  • Nadzór nad szafkami pracowniczymi oraz odzieżą roboczą;

  • Kontakt z urzędami i instytucjami;

  • Sporządzanie raportów i rejestrów na zlecenie bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu;

  • Nadzór nad dokumentacją lokali usługowo-handlowych (weryfikacja terminów, ewidencja lokali, rozliczanie zużycia mediów itp.)

  • Wystawianie i wprowadzanie faktur i dokumentów do systemu;

  • Współpraca ze wszystkimi działami Firmy w zakresie administracyjno-socjalnym;

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (kierunki związane z administracją, zarządzaniem)

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność radzenie sobie z terminową i jakościową realizacją zadań z wielu dziedzin funkcjonowania firmy;

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji własnej pracy;

  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe;

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych klikając przycisk Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 910777435