2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Przasnysz
Małgorzata
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Administracyjnych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie magazynu narzędzi i odzieży roboczej, administracji i marketingu, zgodnie ze standardami określonymi przez Spółkę,

  • tworzenie i wdrażanie zasad i regulaminów dotyczących gospodarki magazynowej.

  • zapewnienie porządku w magazynach oraz zapewnienie zgodności stanów magazynowych z dokumentacją.

  • zapewnienie obsługi floty samochodowej w zakresie szkód, napraw, bieżącej eksploatacji i rozliczeń z użytkownikami.

  • wykonywanie drobnych napraw w siedzibie firmy i biurach terenowych oraz koordynowanie większych napraw i remontów.

  • realizowanie zleceń w systemie "support" zgodnie z  ustalonym zakresem lub przydzielonych przez przełożonego.

  • uczestniczenie w procesie inwentaryzacji wyposażenia

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office - poziom użytkownika

  • Znajomość ogólnych zasad funkcjonowania biura

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych.

  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką

  • Umiejętność wykonywania drobnych napraw

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 912698104