2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bolszewo
Dodane 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja

Bolszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Opracowywanie dokumentów handlowych (zamówienia, umowy) z podwykonawcami

Kontakty z klientami oraz podwykonawcami spółki

Koordynacja i nadzór nad kompletowaniem dokumentów umownych i ich weryfikacja

Współpraca z zewnętrzną obsługą prawną spółki

Wsparcie pionu operacyjnego/kierownictwa budów w procesie negocjacji umów, ich wykonywania oraz relacji z podwykonawcami

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży budowlanej)

Wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne, prawnicze, techniczne lub podobne)

Umiejętności komunikacyjne

Dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełen etat

Pracę w stabilnej i renomowanej spółce obecnej na rynku od 1962 r.

Przyjazny klimat pracy w zespole, możliwość zdobywania doświadczenia

Eleganckie zaplecze biurowe

Ciekawe szkolenia

Nagrody okolicznościowe

Miejsce pracy:

Biuro Spółki w Bolszewie (k. Wejherowa, m.in. dojazd SKM do stacji Wejherowo lub Gościcino)

Kontakt:

CV prosimy wysyłać poprzez platformę OLX lub tradycyjnie na adres biura spółki koniecznie z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Kontakt telefoniczny: +48 531 599 892

O firmie:

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. to renomowana firma działająca na rynku nieprzerwanie od 1962 r., wykonująca roboty budowlane w branży wodnej, sanitarnej, kanalizacyjnej i drogowej w formule generalnego wykonawstwa, wykonawstwa i podwykonawstwa. Naszymi atutami są doborowy zespół, zorientowanie na rozwój, świetna atmosfera pracy, nowoczesna baza sprzętowa i struktura organizacyjna. Czerpiemy to co najlepsze z ponad 60 lat tradycji, stosując nowoczesne narzędzia oraz sposoby pracy. Pracujemy z oraz dla najlepszych i najbardziej prestiżowych partnerów na rynku.

Lokalizacja

Bolszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Bolszewo
ID: 912755566